InVue LIVE Network

Günümüzün perakende ortamının ihtiyaçlarını karşılamak giderek zorlaşıyor. InVue LIVE, perakendecilere daha fazla kontrol sağlıyor.

InVue LIVE, perakendecilerin mağaza operasyonlarını gerçek zamanlı olarak izlemelerine ve yönetmelerine yardımcı olan bağlantılı bir ürün platformudur. Mağazacılık, Erişim Kontrolü, Güvenlik ve Operasyonlar genelinde bir dizi donanım ve yazılım çözümü ile LIVE, perakendecilerin ürünlerin mağaza içi görünürlük kazanmaları için tek kaynaktır.


LIVE ağının kurulumu kolaydır, güvenlidir ve perakende ortamınızın ihtiyaçlarına uyacak şekilde ölçeklenebilir.

Akıllı

Ürünler, tüm mağaza etkinliğinin tek bir yerden yönetilmesi için gerçek zamanlı bilgi sağlamak için tek bir sistem üzerinden yönetilir.

Basit

Tek, güvenli, tak ve çalıştır özellikli ağ geçidi ve ethernet bağlantı noktası ile mağazanızı çok hızlı bir şekilde yönetin.

Ölçeklendirilebilir

Görünürlüğü artırmak ve departman operasyonlarını birleştirmek için uyumlu ürünleri ortamınıza kolayca ekleyin.

Mağazalarınızda operasyonel kontrol.

InVue LIVE’ın sezgisel mobil uygulaması, mağaza çalışanlarının ürünleri kurmasına, yönetmesine ve ayrıca gerçek zamanlı uyarılar aracılığıyla hangi eylemin nerede ve ne zaman yapılması gerektiğini anlamasına yardımcı olur.


Kurumsal Veri Yönetimi — her yerden.

Mağaza düzeyinden kurumsal liderlere kadar, tek veya bölgesel mağazaların yanı sıra tüm kuruluş genelinde verileri yönetin ve trendleri analiz edin. Operasyonel verimliliği artırmak ve karı artırmak için planogram uyumluluğu, müşteri katılımı ve ürünle ilgili bilgiler hakkındaki raporları kullanın.


LIVE uyumlu ürünlerle, satışlarınızı, verimliliği ve karınızı artırın.


OneKEY

Çalışanların müşterilere hızlı ve kolay bir şekilde yardımcı olmalarını sağlayan en güvenli ve kullanışlı anahtar sistemi. OneKEY’den gelen her etkileşim anında, mağaza erişim bölgeleri atayabileceğiniz, anahtarların yetkisini kaldırabileceğiniz ve kimin ne ile ne zaman etkileşime girdiğini anlayabileceğiniz Access Manager’a aktarılır. InVue LIVE ile birlikte mağaza etkinliğini gerçek zamanlı olarak izleyebilir ve yönetebilirsiniz.

Videoyu İzle Detaylı Bilgi


S3100V

Müşterileri ürünleri en gerçek halleriyle, kablolar olmadan deneyimlemeye davet eden görsel olarak ilgi çekici bir ekran. Zone Manager, perakendecilerin güvenlik parametrelerini programlamasına izin verirken, LIVE’ın gelişmiş analitiği, müşteri katılımı ve planogram uyumluluğu hakkında öngörüler sağlar.

Videoyu İzle Detaylı İncele


OSA Sensor

Hızlı kurulum ve sürekli görünürlük, perakendecilere en önemli SKU’larının mevcudiyeti hakkında doğru izleme sağlar ve raflar boşaldığında uyarılar verir.

Videoyu İzle Detaylı İncele


TV Manager

Mağazalarınızdaki tüm ekranların yönetimini otomatikleştiren, gerçek zamanlı durum uyarıları veren ve planogram uyumluluğu hakkında rapor veren ve her düzeyde gelişmiş operasyonel verimlilik sağlayan tek bir sistem.

Videoyu İzle Detaylı İncele

Ürünler hakkında detaylı bilgi için

Bize ulaşın