Elektronik ürün gözetleme sistemleri

Öncü tasarım, dayanıklı malzeme

 

Hem 58Khz akusto manyetik hem de 8,2 Mhz radyo frekanslı sistemler üreten CrossPoint, ihtiyaca yönelik çeşitleriyle perakende sektöründeki tüm segmentleri kapsar. Çeşitli aralıklardaki maksimum performansı, etiket çeşitliliği ve uzaktan servis verilebilme özellikleriyle olduğu kadar kişi sayım gibi seçenekli modülleriyle de perakendecilerin gereksinimlerini çok yönlü karşılayabilmek üzere tasarlanmıştır.

AKUSTO MANYETİK SİSTEMLER

 

Premium

Premium

Standart

Standart

Ekonomi

Cross Point akusto manyetik teknoloji bazlı ürünlerle size özel çözümler sunar. maxus-am50 stylus-am30 nexus-am30 modus-am30
 

MAXUS

STYLUS

FORTUS

NEXUS

MODUS

  MAXUS, şeffaf akrilik tasarımı ile geniş girişler için en iyi çözümdür. Şeffaf yapısıyla mağazanıza uyum sağlar. Hafif yapısına rağmen dayanıklılığıyla ön plana çıkar. STYLUS, yer kaybetmeden mağazanızın güvenliğini sağlamak isteyen perakendeciler için mükemmel çözümdür. Duvar montajı için STYLUS AM30 en iyi çözümdür. FORTUS, tam donanımlı ve ekstra dayanıklı yapısıyla zorlu mağaza koşullarında bile mükemmel performans sergiler. Yapımarket ve Süpermarketler için en ideal çözümdür. NEXUS, modern ve şeffaf görünümün ile yüksek performansın birleştiği ideal çözümdür. Uzaktan ulaşım ve servisin mümkün olduğu NEXUS sistemlerin reklam giydirme özelliği de vardır. MODUS, uzaktan erişim ve reklam giydirme dışında NEXUS ile aynı özelliklere sahip, en ekonomik elektronik ürün güvenliği sunar.
Uzaktan erişim
         
Şeffaf panel
         
Entegre kişi sayım
         
Analitik sistemle uyum
         
Reklam panel seçeneği
         
Alarm ışığı
         
Sinyal kesici algılama
         
Entegre kapı zili
         
Algılama aralığı
                   
Entegre metal dedektörü
Yok Seçenekli Seçenekli Seçenekli Yok

RADYO FREKANS SİSTEMLER

 

Premium

Standart

Standart

Ekonomi

Cross Point radyo frekans teknoloji bazlı ürünlerle size özel çözümler sunar.   modus-rf30 modus-rf30 primus-rf25-white
 

FORTUS

NEXUS

MODUS

PRIMUS

  FORTUS, tam donanımlı ve ekstra dayanıklı yapısıyla zorlu mağaza koşullarında bile mükemmel performans sergiler. Yapımarket ve Süpermarketler için en ideal çözümdür. NEXUS, yüksek kaliteli tasarımı, mükemmel algılama karakteristiği ve pek çok güçlendirilmiş özelliğiyle akıllı sistemler arasında öne çıkmaktadır. Uzaktan ulaşım ve reklam giydirme özelliği vardır. MODUS, uzaktan erişim ve reklam giydirme dışında NEXUS ile aynı özelliklere sahip, en ekonomik elektronik ürün güvenliği sunar. PRIMUS, yüksek performans ve ekonomik çözüm arayan perakendeciler için en akılcı seçenektir.
Uzaktan erişim
       
Şeffaf panel
       
Entegre kişi sayım
       
Analitik sistemle uyumlu
       
Reklam panel seçeneği
       
Çıkarılabilir taban
       
Alarm ışığı
       
Sinyal kesici algılama
       
Entegre kapı zili
       
Algılama aralığı